Aktualności

Łuków: Wypadek na trakcie kolejowym.

Data publikacji 12.06.2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w na trakcie kolejowym w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Pociąg osobowy potrącił znajdującego się na przejeździe kolejowym pieszego. 42-letni mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

          Do wypadku doszło wczoraj około godz. 21:15 na trakcie kolejowym w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej.   Jak wynika ze wstępnych ustaleń pociąg relacji Dęblin – Biała Podlaska potrącił znajdującego się na przejeździe kolejowym 42-letniego mieszkańca gminy Trzebieszów.  W wyniku tego wypadku mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Ponadto ustalono, że zdarzenie zaistniało na remontowanym przejeździe kolejowym, znajdującym się w ciągu komunikacyjnym drogi W 806. Przejazd kolejowy jest zamknięty zarówno dla ruchu kołowego jak też i dla ruchu pieszych.

           Policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia, a w szczególności okoliczności w jakich pieszy znalazł się na zamkniętym przejeździe kolejowym.

            Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno kierujących jak też i pieszych,  o zachowanie ostrożności, stosowanie się do znaków drogowych i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa.

MJ.

Powrót na górę strony