Aktualności

Biłgoraj: Siedział na ławce przed posesją, wjechał w niego samochód.

Data publikacji 11.06.2014

58-latek z gm. Biłgoraj trafił do szpitala z obrażeniami ciała po tym, jak wjechało w niego suzuki. W chwili zdarzenia mężczyzna siedział na ławce przed posesją. Z ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło na skutek niedostosowania prędkości jazdy przez 20-letniego kierującego suzuki, który utracił panowanie nad pojazdem i tyłem auta uderzył w ogrodzenie posesji, przy której na ławce siedział mężczyzna.

       Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21.00 w miejscowości Dereźnia Zagrody. Ze zgłoszenia wynikało, że potrącony został tam człowiek. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce wypadku wynika, że kierujący suzuki niedostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drewniany płot, przy którym na ławce przed posesją siedział mężczyzna.

       Jak się okazało 58-latek chwilę wcześniej wyszedł przed posesję.  Trafił do szpitala ze złamaną nogą i urazem twarzy, gdzie przebywa pod opieką lekarzy. Kierującym suzuki okazał się 20-latek z gm. Biłgoraj. Młody człowiek jechał sam, był trzeźwy. Teraz za swoją nieodpowiedzialność i kompletny brak wyobraźni poniesie odpowiedzialność karną.

 

M.W.

 

Powrót na górę strony