Aktualności

Opole Lubelskie: Mł.insp. Jacek Zaczkowski I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Opolu Lubelskim.

Data publikacji 07.06.2014

Mł. insp. Jacka Zaczkowski objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Opolu Lubelskim. W czwartek w Sali Konferencyjnej komendy odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników jednostki.

W Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim odbyło się uroczyste wprowadzenie  I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Opolu Lubelskim mł. insp. Jacka Zaczkowskiego. Wprowadzenia dokonał  Komendant Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim mł. insp. Krzysztof Oszust w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników jednostki.

Mł. insp. Jacek Zaczkowski  jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Pracę w Policji rozpoczął w  1987r w Warszawie. W latach 2002- 2009r. był  Komendantem Komisariatu Policji w Sędziszowie , w latach 2009 -2013r Komendantem Komisariatu Policji I w Kielcach, od sierpnia 2013r do 04.06.2014r Pierwszym Zastępcą  Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

R.F.

 

Powrót na górę strony