Aktualności

Puławy: Policjanci uratowali 27-latka ściagając go z torów tuż przed nadjeżdżającym pociągiem.

Data publikacji 21.05.2014

Wczoraj puławscy policjanci ściągnęli siedzącego na torach 27 latka tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Do wytrzeźwienia został zatrzymany w policyjnym areszcie potem zajmą się nim lekarze. Przedwczoraj wieczorem ten sam policjant uratował życie 53 letniej kobiecie, którą złapał kiedy chciała skoczyć z mostu.

         Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Kochanowskiego w Puławach. Tam na torach miał siedzieć mężczyzna. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zauważyli nadjeżdżający pociąg, a na torach siedzącego mężczyznę. Nie reagował na polecenia policjantów. Kiedy dobiegli do niego ściągnęli go siłą z torów tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Mężczyzną okazał się 27 latek z Puław, który był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Do wytrzeźwienia został zatrzymany w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje zajmą się nim lekarze.

         Ten sam dzielny policjant interweniował w poniedziałek wieczorem na starym moście. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta stoi za barierką i usiłuje targnąć się na życie. Na miejscu policjant przytrzymał kobietę utrudniając jej skok do Wisły. Po tym jak została wyciągnięta za barierek mostu mundurowi przekazali ją pogotowiu ratunkowemu i rodzinie.

MK

 

Powrót na górę strony