Aktualności

Puławy: 9-latka ranna po wypadku z gimbusem. Kierowca był nietrzeźwy.

Data publikacji 19.05.2014

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem 9 letniej dziewczynki. Do wypadku doszło dzisiaj przed godzina 8:00 w okolicach szkoły w Żyrzynie. Kierujący Gimbusem 53 latek był nietrzeźwy. W organizmie miał 0,6 promila alkoholu. Przed wypadkiem do szkoły przywiózł około 40 dzieciaków. Kierujący trafił do policyjnego aresztu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Jeśli okaże się, że obrażenia dziewczynki są poważne grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

         Dzisiaj przed godzina 8:00 w Żyrzynie doszło do wypadku drogowego z udziałem 9 letniej dziewczynki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczynka jadąc rowerem wjechała w bok Gimbusa. W wyniku uderzenia dziewczynka przewróciła się uderzając głową o nawierzchnie. Nieprzytomną zabrało pogotowie lotnicze. Kierujący 53 latek mieszkaniec gm. Żyrzyn był nietrzeźwy. W organizmie miał 0,6 promila alkoholu.

        Mundurowi zatrzymali kierującego w policyjnym areszcie. Zostało mu też zatrzymane prawo jazdy. Policjanci ustalili, że dzisiaj przed wypadkiem przewiózł około 40 uczniów do placówki szkolnej w Żyrzynie. Na miejscu pracują policjanci. Jeśli okaże się, że obrażenia dziewczynki są poważne grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

MK

 

Powrót na górę strony