Aktualności

Łuków : Policjanci zabezpieczyli domową plantację konopi indyjskich.

Data publikacji 30.04.2014

Za posiadanie środków odurzających oraz ich uprawę odpowiadać będzie 35-letni mieszkaniec gminy Adamów. Wczoraj łukowscy kryminalni ujawnili w jednym z mieszkań domową plantację i sprzęt służący do uprawy. Zabezpieczono 9 krzaków tej odurzającej rośliny, niektóre z sadzonek sięgały 1 metra wysokości. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci zabezpieczyli marihuanę.

Wczoraj łukowscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową, realizując własne ustalenia przeszukali pomieszczenia w bloku mieszkalnym w jednej z miejscowości gm. Adamów. Kryminalni natrafili tam na plantację konopi indyjskich. W ustawionych w mieszkaniu dwóch namiotach wyposażonych w system oświetlenia, nawodnienia i wentylacji znajdowały się doniczki z krzakami konopi indyjskich. Zabezpieczonych zostało 9 krzaków roślin, niektóre z nich sięgały blisko 1 metra wysokości.  W trakcie przeszukania mieszkania odnaleziono także  susz roślinny, jak się okazało była to marihuana. Zatrzymano zajmującego się nielegalną uprawą 35-letniego mieszkańca gminy Adamów. 
Mężczyzna usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie i środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich w myśli obowiązujących przepisów grozi kara do 3  lat pozbawienia wolności.


MJ.

Powrót na górę strony