Aktualności

Puławy: Mecz przyjaźni.

Data publikacji 29.04.2014

Puławscy policjanci na co dzień współpracują z Zakładami Azotowymi „Puławy” SA w ramach realizacji programu prewencyjnego „Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo”. Wczoraj współpraca przeniosła się na halę sportową, gdzie przedstawiciele obydwu jednostek rozegrali mecz piłki siatkowej. Podczas meczu były zabawne sceny, a na koniec wesołe wyróżnienia. Już dziś zapraszamy na finał programu prewencyjnego, który zaplanowano 31 maja na puławskich Błoniach. Dla dzieci przewidziano wiele atrakcji.

W ramach współpracy puławskich policjantów oraz przedstawicieli Zakładów Azotowych „Puławy” SA odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej. Na co dzień obie jednostki realizują program prewencyjny skierowany do dzieci oraz niechronionych uczestników ruchu drogowego „Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo”. Na gruncie tej współpracy po raz pierwszy spotkaliśmy się na hali sportowej, gdzie wygrała lepsza drużyna. W drużynie Zakładów świetny mecz rozegrał Wiceprezes Zenon Pokojski, któremu godnie stawił się po przeciwnej stronie Komendant mł. insp. Wojciech Czapla.

Po meczu z rąk Prezesa Zakładów Azotowych „Puławy” SA Mariana Rybaka zostały wręczone puchary oraz wyróżnienia. Komendant Powiatowy Policji w Puławach mł. insp. Wojciech Czapla odebrał puchar dla puławskich funkcjonariuszy. Jak podkreślili organizatorzy założeniem wczorajszego spotkania jest wzmacnianie współpracy oraz realizacji wspólnych celów jakim jest dbałość o bezpieczeństwo.

Już dziś zapraszamy na Finał programu prewencyjnego, który dobędzie się 31 maja na puławskich Błoniach. Dla dzieci przewidziano wiele atrakcji.

MK

Powrót na górę strony