Aktualności

Łuków: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 22.04.2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Oszczepalin Pierwszy. Kierujący samochodem marki Renault Megane zderzył się z samochodem marki Mitsubishi Lancer. 23-letni kierujący mitsubushi zmarł na miejscu zdarzenia.

          Do wypadku doszło wczoraj około godz. 20:30 w miejscowości Oszczepalin Pierwszy.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Renault Megane 19-letni mieszkaniec gminy Wojcieszków, zderzył się z samochodem marki Mitsubishi Lancer, którym kierował 23-letni mieszkaniec gminy Borki. Po wypadku renault przewrócił się na drodze i zapalił się. W wyniku wypadku kierujący samochodu mitsubishi doznał obrażeń ciała i mimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Kierowca samochodu renault, oraz jego dwaj pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do łukowskiego szpitala. Od uczestników zdarzenia pobrano krew do badań na obecność alkoholu i środków odurzających.  Policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

          Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

 

MJ.

 

Powrót na górę strony