Aktualności

Lublin: Nieletni odpowiedzą za pobicie.

Data publikacji 07.04.2014

Policjanci z komisariatu I Policji w Lublinie zatrzymali dwóch nieletnich w wieku 14 i 15 lat. Młodzi mieszkańcy Lublina na komisariat trafili pod zarzutem pobicia. Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w centrum miasta. Idący ulicą mężczyzna bez powodu został napadnięty i pobity. Sprawcy niedługo po zdarzeniu zostali zatrzymani. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w centrum Lublina. Idący ulicą wraz ze znajomymi 17-latek został zaczepiony przez grupę 6 młodych osób. Bez powodu wyzywali napotkanego mężczyznę. Nagle dwóch najagresywniejszych nieletnich zaczęło go odpychać. Jeden z nich złapał i przytrzymał pokrzywdzonego, a drugi uderzył głową w twarz.

O zaistniałym zdarzeniu szybko powiadomiono Policję. Funkcjonariusze z prewencji I komisariatu Policji, kilka ulic dalej zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina. 14-letni Eryk K. i 15-letni Rafał M. Obaj trafili na komisariat. Przedstawiono im zarzut pobicia.

Obaj nieletni za pobicie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

KG

Powrót na górę strony