Aktualności

Ryki: Odpowiedzą za włamanie

Data publikacji 24.03.2014

W ręce dęblińskich policjantów wpadło dwóch mieszkańców tego miasta. Mężczyźni na początku marca włamali się do klubu na terenie Dęblina. Ukradli gitarę elektryczną wraz z osprzętem wartą ponad 2000 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

            Do zdarzenia doszło na początku marca br. w Dęblinie na osiedlu Stawy. Sprawcy po wyważeniu drzwi wejściowych dostali się do wnętrza klubu osiedlowego. Ukradli gitarę elektryczną wraz z osprzętem. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 2000 złotych. Policjanci dęblińskiego komisariatu w trakcie intensywnych czynności ustalili, że sprawcami włamania są dwaj mieszkańcy Dęblina.

           28-latek oraz jego 20-letni kompan znani są funkcjonariuszom. W przeszłości notowani byli za podobne przestępstwa. Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Odzyskano skradzione przedmioty, które wróciły do właściciela. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Wkrótce obaj staną przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.J.W.

 

Powrót na górę strony