Aktualności

Kraśnik: Odpowie za włamania.

Data publikacji 21.03.2014

Zarzuty kradzieży z włamaniem, zniszczenia mienia i przywłaszczenia pojazdu usłyszał 37 letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego. Mężczyzna zatrzymany został przez policjantów z komisariatu Policji w Annopolu. 37 latek działał od 2011 roku. Włamywał się najczęściej do pomieszczeń gospodarczych i garaży. Łączna wartość strat na szkodę pokrzywdzonych szacowana jest na kwotę ponad 15 tys. zł.

W miniony wtorek, policjanci z Annopola, na gorącym uczynku włamania do domku letniskowego w miejscowości Opoczka, zatrzymali 37 letniego mieszkańca powiatu kraśnickiego. Włamywacz wybił szybę w oknie balkonowym, a ze środka zabrał różnego rodzaju alkohole.
W trakcie prac z zatrzymanym policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie także inne przestępstwa, do których doszło w okresie od 2011 do marca bieżącego roku, w miejscowościach Opoczka, Gościeradów i Annopol. 37 latek włamywał się głównie do pomieszczeń gospodarczych i garaży. Kradł elektronarzędzia i materiały budowalne. Mariusz J. dopuścił się także przywłaszczenia powierzonego mu samochodu osobowego o wartości 1500 zł.
Jak szacują policjanci łączna wartość strat na szkodę pokrzywdzonych szacowana jest na ponad 15 tys. zł.  Podejrzanemu przestawiono łącznie 8 zarzutów. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.


R.L.R
 

Powrót na górę strony