Aktualności

Łęczna: Policjant po służbie zatrzymał sprawców kradzieży.

Data publikacji 21.03.2014

Policjant z łęczyńskiej komendy wracając po służbie do domu zatrzymał dwóch sprawców kradzieży sklepowej. Jak się okazało byli to mieszkańcy Lublina, którzy już w godzinach porannych dokonali kradzieży artykułów spożywczych i kosmetycznych w dwóch sklepach w Milejowie. W chwili zatrzymania byli pijani. Wkrótce usłyszą zarzuty kradzieży. Większość odzyskanego towaru ponownie trafiła na półki sklepowe.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 9-tą w Milejowie. Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej wracając po służbie do domu zauważył trzech szarpiących się na przystanku mężczyzn. Starszy człowiek próbował odebrać wózek z zakupami dwóm nietrzeźwym mężczyznom. Gdy mu się to udało ruszył z nim w kierunku pobliskiego sklepu. Funkcjonariusz zainteresował się zastaną sytuacją. Od starszego mężczyzny dowiedział się, że to byli dwaj złodzieje, którzy okradli sklep. Policjant nie czekając, od razu ruszył za sprawcami. Po kilkuset metrach zatrzymał podejrzanych mężczyzn.

Policjanci ustalili, że zatrzymani to 20 i 29 letni mieszkańcy Lublina, którzy w dwóch sklepach dokonali kradzieży artykułów spożywczych i kosmetycznych na łączną kwotę ponad 500 złotych. Ponieważ mężczyźni byli nietrzeźwi noc spędzili w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą zarzuty kradzieży. Większość skradzionego towaru ponownie trafiło na sklepowe półki.


GM

Powrót na górę strony