Aktualności

Ryki: Odpowiedzą za kradzież.

Data publikacji 20.03.2014

Policjanci z Dęblina ustalili sprawców kradzieży dekli zabezpieczających kanalizacje ściekową. Okazali się nimi 37 i 38-latek, którzy wcześniej karani byli za kradzieże. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj policjanci dęblińskiego komisariatu ustalili dwóch mężczyzn posiadających dwa metalowe dekle zabezpieczające kanalizację ściekową. Byli to mieszkańcy Dęblina w wieku 37 i 38-lat. Mężczyźni w przeszłości karani byli za kradzieże.
Policjanci w wyniku intensywnych czynności ustalili, że dekle zostały skradzione z terenu oczyszczalni ścieków. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy nie zdążyli sprzedać skradzionego mienia. Wartość strat pokrzywdzony ocenił na 800 złotych. Metalowe dekle zostały zwrócone właścicielowi.
Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 37-latek oraz jego 38-letni kompan przyznali się do zarzucanego im czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z obowiązującym prawem za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony