Aktualności

Kraśnik: Policjanci wyjąśniają okoliczności śmierci małżeństwa.

Data publikacji 19.03.2014

Kraśniccy policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, wyjaśniają okoliczności śmierci 57 letniej kobiety i jej 61 letniego męża. Ich ciała wczoraj po południu odnalazł jeden z sąsiadów. Zwłoki zabezpieczone zostały w Zakładzie Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61 letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją żonę, a później sam popełnił samobójstwo.

Wczoraj po południu kraśniccy policjanci otrzymali informację o ujawnieniu w jednym z domów przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku zwłok 57 letniej kobiety i jej 61 letniego męża. Informacja przekazana została przez jednego z sąsiadów małżeństwa.
Na miejsce wysłana została grupa dochodzeniowo – śledcza. Ciało 57 letniej kobiety odnalezione zostało w mieszkaniu, zwłoki jej małżonka znajdowały się w pomieszczeniu gospodarczym.
Do późnych godzin wieczornych na posesji wykonywane były oględziny. Wszystkie czynności prowadzone były pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Ciała zabezpieczone zostały w Zakładzie Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji.
Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61 letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją żonę, a później sam popełnił samobójstwo. 


R.L.R.

Powrót na górę strony