Aktualności

Łęczna: 27 -latek odpowie za rozbój.

Data publikacji 07.03.2014

Dzisiaj przed oblicze prokuratora trafił 27-letni mężczyzna podejrzany o dokonanie rozboju, kradzieży i kradzieży z włamaniem. W grudniu 2013 roku mężczyzna użył przemocy polegającej na kilkukrotnym uderzeniu w głowę 40-letniego mieszkańca Łęcznej doprowadził go do stanu bezbronności, a następnie zabrał pieniądze. Jak się okazało to nie był jedyny czyn na jego koncie. Mężczyzna w sierpniu ubiegłego roku dokonał kradzieży z włamaniem do piwnicy znajdującej się w jednym z łęczyńskich bloków. W lutym bieżącego roku dokonał kradzieży pieniędzy, a w marcu kradzieży roweru.

Wczoraj łęczyńscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na 40-letnim mieszkańcu Łęcznej. Do tego zdarzenia doszło w grudniu 2013 r.  Mężczyzna kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego w głowę,  doprowadził go do stanu bezbronności i zabrał mu pieniądze w kwocie 190 złotych.
Jak się okazało to nie był jedyny czyn na jego koncie.  W sierpniu ubiegłego roku działając wspólnie z innym mężczyzną  włamał się do piwnicy  w jednym z łęczyńskich bloków, skąd skradł ziemniaki i słoiki z przetworami o wartości 40 złotych. W dniu 26 lutego bieżącego roku dokonał kradzieży pieniędzy o wartości 650 złotych na szkodę  mieszkańca Łęcznej. Natomiast w nocy z 2/3 marca działając wspólnie ze swoim kolegą skradł w Łęcznej rower   o wartości 1500 złotych.
 Dzisiaj mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie celem zastosowania środka zapobiegawczego.  
G.M.

Powrót na górę strony