Aktualności

Ryki:Policjanci uratowali życie 44 latkowi.

Data publikacji 01.03.2014

Policjanci z Dęblina uratowali życie 44-latkowi, który próbował się popełnić samobójstwo. Kiedy sierż. szt. Krzysztof Giza i st. sierż. Andrzej Michalak weszli do mieszkania mężczyzna miał założoną pętlę na szyi, miła już trudności z oddychaniem. W chwili zdarzenia był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Oficer dyżurny KP w Dęblinie otrzymał informację od zdesperowanego mężczyzny. Ten twierdził, że chce popełnić samobójstwo. Policjant starał się zebrać jak najwięcej informacji by ustalić, z kim rozmawia i gdzie wysłać pomoc. Rozmówca twierdził, że jest w swoim mieszkaniu. Tam też wysłani zostali policjanci. Kiedy weszli do środka mężczyzna miał założoną pętlę na szyi, miał już trudności z oddychaniem.
Funkcjonariusze odcięli sznur i zdjęli mu pętlę z szyi. Podnieśli mężczyznę z podłogi. W tym czasie na miejscu była już wezwana karetka pogotowia. W chwili zdarzenia 44 latek był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście po próbie samobójczej pozostała tylko blizna.
Policjanci, którzy pospieszyli na ratunek mężczyźnie to sierż. szt. Krzysztof Giza i st.sierż. Andrzej Michalak - funkcjonariusze pełniący służbę w Komisariacie Policji w Dęblinie.
J.W
 

Powrót na górę strony