Aktualności

Zamość: Casting do spektaklu profilaktycznego.

Data publikacji 21.02.2014

26 lutego w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu odbędzie się casting do spektaklu profilaktycznego pod tytułem "Sekret", realizowanego w ramach programu Profilaktyka a Ty. Aktorami mogą zostać uczniowie zamojskich gimnazjów jak i szkół ponadgimnazjalnych.

W dniach 26 - 28 lutego funkcjonariusze zamojskiej komendy wspólnie z Zespołem Szkół nr 5 w Zamościu inaugurują pierwszą w mieście edycję ogólnopolskiego programu profilaktycznego "Profilaktyka a Ty". Pat to skrót od nazwy tego programu. PaT to program mody na życie bez uzależnień, profilaktyki rówieśniczej, dobrych wiadomości a nie protestów, zaproszeń a nie wykluczeń, destygmatyzacji młodzieży wykluczonej lub środowiskowo marginalizowanej, bez nagród i działania za coś, nie robienia co się chce ale odpowiedzialności za siebie i innych. PaT to głos młodzieży w profilaktyce uzależnień.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Zamościa na casting do spektaklu edukacyjno-profilaktycznego "Sekret". Casting odbędzie się 26 lutego w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu /wejście od baru Aspirant/. Początek godz. 9.00. Podczas castingu wyłoniona zostanie grupa młodzieży, która następnie przygotuje przedstawienie teatralne pod tytułem "Sekret".

Spektakl zostanie wystawiony podczas Uroczystej Gali 28 lutego 2014r. o godzinie 11: 00 na scenie Zamojskiego Domu Kultury.

Więcej informacji o programie Profilaktyka a Ty, można znaleźć na stronie internetowej www.pat.policja.gov.pl

J.K.

Powrót na górę strony