Aktualności

Biłgoraj: Dłużyca uderzyła w dwóch pijanych rowerzystów.

Data publikacji 19.02.2014

Dwaj pijani rowerzyści trafili do szpitala po tym, jak jedna z kłód scanii przewożącej drzewo sosnowe obluzowała się i wypadła na jezdnię. Nieprawidłowo zabezpieczone drzewo odbiło się od jezdni i uderzyło w dwóch rowerzystów poruszających się drogą Mężczyźni w wieku 42 i 49 lat z gm. Biłgoraj trafili do szpitala. Jak się okazało mieli po blisko promil alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło wczoraj w godzinach wieczornych na prostym odcinku między miejscowościami Smólsko Małe i Smólsko Duże. Mężczyzna przewożący scanią dłużycę zauważył, że obluzowała się jedna z kłód przewożonego drzewa sosnowego. Jedno z drzew wypadło na jezdnię, odbiło się i uderzyło w jadących z przeciwka dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala, z urazami kończyn.
Jak ustalili policjanci ranni to mieszkańcy gminy Biłgoraj w wieku 42 i 49 lat. Okazało się, że obaj mężczyźni mieli blisko promil alkoholu w organizmie. Zabezpieczający miejsce wypadku funkcjonariusze sprawdzili również stan trzeźwości kierowcy scanii, 38-latek z gm. Aleksandrów był trzeźwy.

M.W

Powrót na górę strony