Aktualności

Radzyń Podl: Wypadek na Międzyrzeckiej.

Data publikacji 13.02.2014

Wczoraj rano na ul. Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim doszło do potrącenia rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca jednośladem kobieta, wyjechała na przejście dla pieszych wprost pod jadącego peugeota. 72- latka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Policja ustala szczegóły zdarzenia i apeluję o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło na ul. Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 72- letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego doprowadziła do zderzenia z samochodem osobowym marki Peugeot. Kobieta wjechała na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający pojazd. Samochodem kierowała 47- letnia mieszkanka gm. Radzyń Podl. W wyniku wypadku kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i przewieziona została do radzyńskiego szpitala.
Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że rowerzystów podobnie jak motocyklistów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria samochodowa. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy od ich rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze.
B.S.
 

Powrót na górę strony