Aktualności

Radzyń Podl: Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Data publikacji 12.02.2014

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Branica Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel, na prostym odcinku drogi, zjechała do przydrożnego rowu, po czym auto wywróciło się. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 8.00 w miejscowości Branica Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel, na prostym odcinku drogi, zjechała na pobocze a następnie do przydrożnego rowu. Po tym auto wywróciło się. W wyniku wypadku kierująca pojazdem, 44-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego, doznała obrażeń ciała i przewieziona została do radzyńskiego szpitala. W chwili zdarzenia była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.
Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz przypominają: Zimowa aura nie sprzyja kierowcom. Nad ranem mogą pojawiać się lokalne oblodzenia, które mogą wydłużyć drogę hamowania lub wprowadzić auto w poślizg. Dostosowujmy więc prędkość do warunków na drodze.
B.S.
 

Powrót na górę strony