Aktualności

Łęczna: Policjant po służbie zatrzymał sprawcę zniszczenia mienia.

Data publikacji 11.02.2014

Policjantem jest się 24 godziny na dobę. Wykazał to policjant na co dzień służący w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał 21 – letniego mieszkańca gm. Ludwin. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych do jednego z bloków w Łęcznej. W chwili zatrzymania był pijany. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 19.00. Policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w czasie wolnym od służby zauważył młodego mężczyznę, który wychodząc z jednego z bloków w Łęcznej wybił szybę w drzwiach wejściowych. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał wandala po czym poinformował kolegów będących w służbie z łęczyńskiej komendy.
Przybyli na miejsce zdarzenie stróże prawa przewieźli młodego mężczyznę do komendy. Okazał się nim 21 – letni mieszkaniec gm. Ludwin. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. 21 – latek oznajmił policjantom, że wybijając szybę chciał tylko odreagować kłótnię ze swoją dziewczyną. Wkrótce mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
M.K.
 

Powrót na górę strony