Aktualności

Włodawa: Wypadek w Zbereżu.

Data publikacji 10.02.2014

Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego w Zbereżu. Kierująca Chryslerem zjechała z drogi do rowu uderzając przodem pojazdu w przepust znajdujący się przy wjeździe do Placówki Straży Granicznej. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Wczoraj około godz. 7:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zbereżu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, iż kierująca Chryslerem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechała z drogi do rowu uderzając przodem pojazdu w przepust znajdujący się przy wjeździe do Placówki Straży Granicznej w Zbereżu. Prawdopodobnie samochód dachował i został odrzucony na drugą stronę wjazdu a następnie na koła i przejechał rowem jeszcze około 100 metrów.
Pojazdem poruszała się piątka funkcjonariuszy udających się na służbę – wszyscy trafili do na obserwację do szpitali w Chełmie i Włodawie. Najcięższych obrażeń doznała pasażerka pojazdu, która z urazem kręgosłupa trafiła do chełmskiego szpitala. Pozostali doznali drobnych obrażeń ciała. Bezpośrednio po wypadku w tym samym miejscu doszło do kolizji drogowej. Nikomu nic się nie stało.
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – zachowanie pojazdu w warunkach zimowych jest znacznie utrudnione i podejmowane manewry mogą być nieskuteczne oraz całkowicie odmienne niż w dogodnych warunkach atmosferycznych.
B.S
 

Powrót na górę strony