Aktualności

Janów Lub: Ugodził nożem kompana od kieliszka.

Data publikacji 05.02.2014

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali 53-latka, który wczorajszego wieczora w miejscowości Ciechocin ugodził nożem 47-letniego mężczyznę. W chwili zatrzymania sprawca miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. O losie zatrzymanego zadecyduje prokuratura i sąd.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19.00 w miejscowości Ciechocin. Dyżurny janowskiej komendy został powiadomiony, że na jednej z posesji doszło do ugodzenia nożem. Mężczyzna z raną kłutą pleców został przewieziony do janowskiego szpitala. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci ustali sprawcę. Okazało się, że jest nim 53-letni mieszkaniec Stalowej Woli. 53-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni wcześniej razem spożywali alkohol. Zatrzymany 53-latek jest dobrze znany janowskiej Policji, już wcześniej był notowany.
W zeszłym roku wyszedł z Zakładu Karnego. Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany i doprowadzony do Prokuratury i Sądu, gdzie zapadnie decyzja o jego dalszym losie.
F.Ł
 

Powrót na górę strony