Aktualności

Lublin: Poszukujemy właścicieli skradzionych rowerów.

Data publikacji 04.02.2014

Policjanci z VI komisariatu poszukują właścicieli 7 rowerów górskich, które zostały odnalezione przez kryminalnych na terenie jednego z lubelskich pustostanów. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy wszystkie pochodzą z kradzieży. Dlatego też, zwracają się do osób którym w ostatnim czasie skradziono rowery górskie, a które nie zgłosiły tego faktu na Policji o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie.

Operacyjni z VI komisariatu Policji w Lublinie pod koniec stycznia odnaleźli 7 rowerów górskich. Wszystkie ukryte były na terenie jednego z pustostanów na terenie Lublina. Jak wynika z informacji posiadanych przez policjantów, rowery pochodzić mogą z kradzieży. Funkcjonariusze ustalają okoliczności w jakich mogło do nich dojść oraz poszukują właścicieli skradzionych jednośladów.

 

Mundurowi zwracają się do osób, którym w ostatnim czasie skradziono rowery górskie, a które nie zgłosiły dotychczas tego faktu na Policji. Pokrzywdzeni proszeni są o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 2, lub pod numerem telefonu 81 – 535 – 46 – 61.

 

KG

Powrót na górę strony