Aktualności

Lublin: Policjanci z komisariatu w Niemcach uratowali życie 18 letniemu mężczyźnie.

Data publikacji 11.01.2014

Policjanci z KP w Niemcach uratowali życie 18 latkowi. Młody mieszkaniec powiatu lubelskiego chciał popełnić samobójstwo. Kiedy mundurowi weszli do środka chłopak miał już założoną na szyi pętlę, drugi koniec kabla przywiązany był do drzwi ciągnika. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą.

Dzisiejszej nocy policjanci z KP w Niemcach otrzymali informację od zdenerwowanej kobiety. Mówiła, że  jej syn chce popełnić samobójstwo. Mieszkanka powiatu lubelskiego prosiła o pomoc. Pod wskazany adres wysłani zostali policjanci.  Mundurowi wiedzieli, że w takich sytuacjach liczy się każda sekunda.
Policjanci ustalili, że młody mężczyzna znajduje się w garażu. Kiedy weszli do środka 18 latek miał już założoną na szyi pętlę, drugi koniec kabla przywiązany był do drzwi ciągnika. Chłopak zaczynał się dusić. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą i oswobodzili go z pętli.  18 latek na szczęście samodzielnie oddychał. Na miejsce wezwano pogotowie.
Młody mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, był pod wpływem alkoholu, twierdził, że chce skończyć z życiem. By zapewnić mu bezpieczeństwo mundurowi musieli go obezwładnić.
Załoga karetki, która przyjechał na miejsce udzieliła mu dalszej pomocy. 18 latek został zabrany na badania.
R.L.R
 
 

Powrót na górę strony