Aktualności

Lublin: Ustalono tożsamośc ofiary wypadku przy ulicy Zana, poszukujemy świadków.

Data publikacji 10.01.2014

Policjanci ustalili tożsamość ofiary śmiertelnego wypadku do którego doszło w środę przed godziną 21.00 przy ulicy Zana w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący VW Golfem 30 latek na przejściu dla pieszych potrącił pieszą, która zmarła na miejscu zdarzenia. Ofiarą wypadku okazała się 22-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego, studentka jednej z lubelskich uczelni. Funkcjonariusze zwracają się z apelem do osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat zdarzenia o kontakt z KMP w Lublinie.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 21.00 przy ul. Zana w Lublinie, na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący VW Golfem 30-latek jadąc lewym pasem w kierunku ul. Filaretów potrącił pieszą. Kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Jak ustalili policjanci ofiarą wypadku okazała się 22-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego, studentka jednej z lubelskich uczelni.
Apelujemy do osób, które widziały przebieg wypadku o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 150. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. (081) 535-42-78, lub pod nr 997.
KG
 

Powrót na górę strony