Aktualności

Radzyń Podl: Wsiadł w samochód i przyjechał do komendy. Chciał przebadać się na trzeźwość, niestety był pijany.

Data publikacji 19.01.2014

23 letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego postanowił wczoraj wieczorem sprawdzić swój stan trzeźwości. Mężczyzna udał się do komendy powiatowej i tam poddał badaniu. Intencje zacne szkoda tylko, że na badanie przyjechał samochodem, który zaparkował przed samym wejściem do komendy. Badanie wykazało, że 23 latek miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.18.00 w Radzyniu Podlaskim. Na parking komendy przyjechał samochód osobowy marki Peugeot. Po chwili kierowca wszedł do budynku pozostawiając auto niemal przed samym wejściem. W trakcie rozmowy z oficerem dyżurnym oświadczył, że chce sprawdzić swój stan trzeźwości. Po tym 23- letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego poddał się badaniu. Wówczas okazało się, że jest pijany. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w jego organizmie.
Dalej już niestety nie pojechał, zatrzymano mu prawo jazdy i czekają go dalsze konsekwencje przed sądem za jazdę na podwójnym gazie. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
 
B.S.
 

Powrót na górę strony