Aktualności

Krasnystaw: Zderzenie z szynobusem.

Data publikacji 22.01.2014

Do zderzenia volkswagena z szynobusem doszło dzisiaj rano w Małochwieju Małym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci apelują o ostrożną jazdę szczególnie teraz, kiedy pogoda jest zmienna, a na drogach ślisko. Poruszając się w takich warunkach, wszyscy uczestnicy ruchu obowiązani są zachować szczególną ostrożność.

Dzisiaj o godzinie 9,00 krasnostawscy mundurowi otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na przejeździe kolejowym w Małochwieju Małym. Na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że kierujący vw caddy 33-letni mieszkaniec Zamościa wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, nie ustępując pierwszeństwa szynobusowi. Doszło do zderzenia pojazdów. Szynobus uderzył w tył volkswagena. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała.
Jak tłumaczył zamościanin, z uwagi na trudne warunki drogowe, duże zaśnieżenie, na przejeździe zgasł mu pojazd. Po ponownym uruchomieniu nie zdążył już całkowicie zjechać z torowiska.
Po raz kolejny policjanci apelują o ostrożną jazdę szczególnie teraz, kiedy pogoda jest zmienna, na drogach zalega warstwa śniegu i jest ślisko. Poruszając się w takich warunkach, kierujący pojazdem obowiązany jest zachować szczególną ostrożność.
 
MS
 

Powrót na górę strony