Aktualności

Radzyń Podlaski: Wypadek na przejściu dla pieszych.

Data publikacji 22.01.2014

Wczoraj około godz. 21.30 w rejonie skrzyżowania drogi K- 19 z ul. Brzostówiecką kierujący samochodem osobowym marki VW potrącił mężczyznę przechodzącego przez oznakowane lecz nieoświetlone przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy, którym okazał się 51- letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski doznał obrażeń i przewieziony został do szpitala. Jak ustalili policjanci, pieszy miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 21.30 w rejonie skrzyżowania drogi K- 19 z ul. Brzostówiecką w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW, 20-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, potrącił mężczyznę znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Po zdarzeniu 20-latek zatrzymał się udzielając mężczyźnie pomocy oraz wezwał na miejsce karetkę pogotowia. W wyniku wypadku pieszy, którym okazał się 51- letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.
Badanie stanu trzeźwości wykonane przez funkcjonariuszy potwierdziło, że w chwili zdarzenia kierowca vw-na był trzeźwy, natomiast pieszy miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
B.S.
 

Powrót na górę strony