Aktualności

Krasnystaw: Odzyskano skradzione motorowery.

Data publikacji 23.01.2014

Krasnostawscy policjanci ustali sprawców kradzieży motorowerów. Dwaj młodzieńcy skradli je przez okno niezamieszkałego domu i schowali w innym pustostanie. Pokrzywdzony o tym fakcie dowiedział się od funkcjonariuszy. Dzisiaj 19-latek i jego młodszy o dwa lata kolega usłyszą zarzuty. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci służby kryminalnej realizując własne ustalenia zatrzymali wczoraj dwóch mieszkańców gminy Krasnystaw. W ubiegłym tygodniu młodzi mężczyźni wyjmując szybę w oknie włamali się do niezamieszkałego domu. Z wnętrza skradli dwa motorowery podając je sobie przez okno. Łup ukryli w innym pustostanie znajdującym się w tej samej miejscowości. Pokrzywdzony o fakcie kradzieży dowiedział się od funkcjonariuszy. Straty wycenił on na kwotę 600 złotych. Skradzione mienie już wróciło do właściciela.
 
Dzisiaj 19-latek i jego młodszy kolega usłyszą zarzuty. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
 
MS
 

Powrót na górę strony