Aktualności

Łęczna: Przyszedł do komendy okazało się, że jest poszukiwany.

Data publikacji 24.01.2014

Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej zgłosił się 28 –latek. Mężczyzna oświadczył, że potrzebuje pomocy ponieważ się przewrócił. Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary blisko 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był pijany. Miał ponad 1,60 promila alkoholu w organizmie. Został przewieziony do szpitala do Łęcznej. Wkrótce trafi do aresztu.

         Do zdarzenie doszło dzisiaj o godzinie 5.30. Do dyżurnego łęczyńskiej komendy przyszedł mężczyzna, który poprosił o pomoc. Powiedział policjantom, że przewrócił się. Funkcjonariusz wylegitymował mężczyznę. Okazał się nim 28 – letni mieszkaniec Łęcznej Mężczyzna miał ponad 1,60 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 28 – latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krośnie i Sąd Rejonowy Lublin – Wschód, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Łącznie do ,,odsiadki” ma blisko 2 lata.

        Policjanci przewieźli 28 – latka do szpitala do Łęcznej. Po udzieleniu pomocy mężczyzna trafił na komendę. Wkrótce zostanie przewieziony do aresztu, gdzie będzie odsiadywał wyrok.

 

MM

Powrót na górę strony