Aktualności

Lublin: Bezpieczne ferie z sierż. Poli./Zdjęcia/

Data publikacji 30.01.2014

Dzisiaj w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2014” policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie maskotką policyjną sierż. Poli i sierż. Alicją odwiedzili dzieci i młodzież na lodowisku przy obiektach MOSIR w Lublinie. Mundurowi przeprowadzili konkurs prewencyjny promujący bezpieczne zachowania wśród dzieci i młodzieży. W spotkaniu udział brały całe rodziny.

Zobacz Zdjęcia

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2014”. Policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Lublinie z dziećmi i młodzieżą spotkali się na lodowisku przy obiektach lubelskiego MOSIR. Przeprowadzili konkurs prewencyjny promujący bezpieczne zachowania wśród dzieci i młodzieży. Rozmawiali m.in. o bezpiecznych zachowaniach na drodze oraz w razie ataku agresywnego psa. Stróżom prawa w organizacji spotkania pomagali przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin. Akcja została wpisana w program „Bezpieczny Lublin”.
Mundurowi rozdawali materiały profilaktyczne w postaci odblasków oraz magnesów z numerami telefonów alarmowych. Najmłodsza uczestniczka otrzymała pamiątkową maskotę „sierż. Poli” Uczestnicy cieszyli się ze spotkania. Lodowisko odwiedzały całe rodziny.
 
KG
 

Powrót na górę strony