Aktualności

Puławy: Zatrzymani podczas kradzieży

Data publikacji 30.01.2014

Za kradzież gier komputerowych z jednego z supermarketów w Puławach odpowie trzech mieszkańców województwa mazowieckiego. Kradzież zauważyli ochroniarze sklepu i powiadomili policjantów, którzy zatrzymali sprawców. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek puławscy policjanci zostali poinformowani przez ochronę jednego z supermarketów w Puławach o kradzieży. Ochrona obiektu wskazała dwóch mężczyzn, którzy próbowali dokonać kradzieży 4 gier PS3 i transmitera wynosząc je przez linię kas schowane pod kurtką. Mężczyźni wskazali także ukryte i przygotowane do wyniesienia gry, które znajdowały się na innym stoisku. Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy powiatu kozienickiego w wieku 20 i 22 lat.
 Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jeden z nich przyznał, że w ubiegłym tygodniu dokonał także kradzieży kilku gier w tym markecie wspólnie z innym kolegą. Jak ustalono kradzież ta jeszcze nie była zgłaszana na Policję. Kryminalni ustalili  także personalia drugiego mężczyzn, który został już wczoraj zatrzymany przez mundurowych z Kozienic. Wszystkim mężczyznom zostaną postawione zarzuty kradzieży mienia za co grozi im kara do 5 lat więzienia. 
 
W.Ł.
 

Powrót na górę strony