Aktualności

Ryki: Nieletni włamywacze

Data publikacji 21.09.2012

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do budynków mieszkalnych. Okazali się nimi czterej nieletni w wieku 13 i 15 lat. Policjanci udowodnili im dokonanie 3 takich czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do budynków mieszkalnych. Okazali się nimi czterej nieletni w wieku 13 i 15 lat. Policjanci udowodnili im dokonanie 3 takich czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.
 
           Policjanci Wydziału Kryminalnego w Rykach zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem, do których doszło na przełomie lipca i sierpnia na terenie gminy Ułęż. Sprawcami okazali się czterej nieletni mieszkańcy tej gminy. Policjanci udowodnili im łącznie trzy włamania do budynków mieszkalnych i gospodarczych.
          Jak ustalili stróże prawa, młodzi włamywacze z wnętrza zabierali pozostawione przez właścicieli przedmioty. Wśród łupów znalazł się m.in. zlew żeliwny, złom oraz fajka. Wartość strat została oszacowana przez osoby pokrzywdzone na kwotę 700 zł.
          Dwóch 13-latków oraz dwóch 15-latków zostało już zwolnionych do domów. Ich sprawą zajmie się teraz sąd dla nieletnich.

J.W.
Powrót na górę strony