Aktualności

Puławy: Młodzież z Ukrainy zwiedzała komendę

Data publikacji 10.11.2010

Dzisiaj Komendę Powiatową w Puławach odwiedzili niecodzienni goście. Uczniowie Gimnazjum z Bojarki na Ukrainie mieli możliwość poznania jak pracują policjanci w Polsce. Młodzież mogła zobaczyć policyjny sprzęt oraz poznać jak wygląda odpowiedzialność osób nieletnich w naszym kraju.

Dzisiaj Komendę Powiatową w Puławach odwiedzili niecodzienni goście.  Uczniowie Gimnazjum z Bojarki na Ukrainie mieli możliwość poznania jak pracują policjanci w Polsce. Młodzież mogła zobaczyć policyjny sprzęt oraz poznać jak wygląda odpowiedzialność osób nieletnich w naszym kraju.
 
              Dzisiaj w puławskiej komendzie przebywali goście z Ukrainy. Byli to uczniowie Klasycznego Gimnazjum z Bojarki. Jest to miasto partnerskie Puław. Uczniowie gościli w Zespole Szkół nr 3 w  Puławach w ramach wymiany polsko-ukraińskiej. Młodzież w ramach tej wymiany pracuje metodą projektów o różnej tematyce.
            Wizyta w komendzie związana była z projektem dotyczącym organizacji pracy Polskiej Policji. Goście poznali specyfikę pracy Policji, jej organizację oraz sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie. Zwiedzali też pomieszczenia puławskiej jednostki. Funkcjonariusze przekazali gościom podstawową wiedzę na temat odpowiedzialności osób nieletnich.
Powrót na górę strony