Aktualności

Zamość: Poszukiwania zaginionego Grzegorza Kiełczewskiego

Data publikacji 10.11.2010

Zamojscy policjanci poszukują zaginionego 36-letniego Grzegorza Kiełczewskiego, mieszkańca Nielisza. Mężczyzna w dniu 5 listopada 2010 roku wsiadł na prom "Polonia" z Norwegii do Polski. Na miejsce nie dotarł. Do chwili obecnej nie nawiązał również kontaktu z domownikami.

Zamojscy policjanci poszukują  zaginionego 36-letniego Grzegorza Kiełczewskiego, mieszkańca Nielisza. Mężczyzna w dniu 5 listopada 2010 roku wsiadł na prom "Polonia" z Norwegii do Polski. Na miejsce nie dotarł. Do chwili obecnej  nie nawiązał również kontaktu z domownikami.
       Zaginiony mężczyzna ma ok. 167 cm wzrostu, waga ok. 80-82 kg, szczupła budowa ciała, oczy koloru ciemnego (piwne). Posiadał znak szczególny  - znamię - w postaci "myszki" na plecach po lewej stronie.
 
       W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne jeansowe spodnie, skórzaną popielatą kurtkę, bluzę w poprzeczne pasy. Mężczyzna nosił okulary w drucianej oprawie.

       Jak ustalili policjanci zaginiony w dniu 5 listopada 2010 roku wypłynął z Norwegii promem "Polonia" do Polski. Na miejsce nie dotarł. Na promie pozostawił swoje rzeczy osobiste, między innymi dokumenty, telefony, karty kredytowe i  pieniądze. Prom docelowo przybył do portu w Świnoujściu. Zarządzone przez kapitana statku przeszukanie jednostki  nie doprowadziło do odnalezienia zaginionego. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

      Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania Grzegorza Kiełczewskiego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu pod numerem  084 627-09-47, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

JK.
Powrót na górę strony