Aktualności

Radzyń Podl: Zwyciężyła SP w Ossowie.

Data publikacji 03.06.2010

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Białce odbył się powiatowy finał konkursu "JESTEM BEZPIECZNY". Do rywalizacji stanęli uczniowie klas IV- VI ze szkół w Branicy Radzyńskiej, Ossowy, Kąkolewnicy Wschodniej, Ulana, Krasewa i Komarówki Podlaskiej. I miejsce zajęła SP w Ossowie. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała powiat w konkursie wojewódzkim.

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Białce odbył się powiatowy finał konkursu "JESTEM BEZPIECZNY". Do rywalizacji stanęli uczniowie klas IV- VI ze szkół w Branicy Radzyńskiej, Ossowy, Kąkolewnicy Wschodniej, Ulana, Krasewa i Komarówki Podlaskiej. I miejsce zajęła SP w Ossowie. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała powiat w konkursie wojewódzkim.
 
 
 
Wczoraj w Szkole Podstawowej w Białce odbył się powiatowy finał konkursu "JESTEM BEZPIECZNY". O godzinie  08.30 rozpoczęła się rywalizacja uczniów klas IV- VI ze szkół z Branicy Radzyńskiej, Ossowy, Kąkolewnicy Wschodniej, Ulana, Krasewa, Komarówki Podlaskiej. Oprócz sprawdzenia swojej wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa dzieci walczyły także o wyjazd na eliminacje wojewódzkie konkursu, jako reprezentanci powiatu radzyńskiego. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ossowie. Uczniowie walczyli dzielnie zmagając się ze sobą w 4 konkurencjach: prezentacja szkoły, test wiedzy, plakat i bezpieczne hasło.
 
I miejsce zajęła SP w Ossowie, na kolejnych miejscach uplasowały się SP w Ulanie, SP w Kąkolewnicy, Wsch., SP w Branicy Radzyńskiej, SP w Komarówce Podlaskiej, SP w Krasewie.
Na zakończenie konkursu każda drużyna otrzymała dyplom dla szkoły a każdy uczestnik nagrodę rzeczową. Opiekunowie za przygotowanie drużyn otrzymali podziękowania.
 
Nagrody w konkursie "Jestem Bezpieczny" ufundowane były przez: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim, KRUS oddział w Radzyniu Podlaskim i Komendę Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim.
 
B.S.
Powrót na górę strony