KWP: Zwyciężyli w konkursie par patrolowych.

Data publikacji 02.07.2009

Zakończyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskch Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych Patrol Roku - 2009r. W zawodach wzięły udział 23 dwuosobowe patrole z komend Miejskich i Powiatowych Policji województwa lubelskiego oraz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. Znamy już zwycięzców, pierwsze miejsce zajęli policjanci z SPPP w Lublinie. sierż. sztab. Andrzej Czubaki i sierż. sztab Paweł Kołodziej odebrali dziś puchar i gratulacje z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Dariusza Działo.

Zakończyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych Patrol Roku - 2009r. W zawodach wzięły udział 23 dwuosobowe patrole z komend Miejskich i Powiatowych Policji województwa lubelskiego oraz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. Znamy już zwycięzców, pierwsze miejsce zajęli policjanci z SPPP w Lublinie. sierż. sztab. Andrzej  Czubaki i sierż. sztab Paweł Kołodziej odebrali dziś puchar i gratulacje z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Dariusza Działo.

Podczas dwudniowych zmagać policjanci musieli wykazać się wiedzą zawodową, precyzją i celnością oka oraz sprawnością fizyczną. Po dwudniowych zmaganiach wyłonione zostały trzy najlepsze drużyny; I miejsce zajął patrol z SPPP w Lublinie w składzie sierż. sztab. Andrzej Czubacki i sierż. sztab Paweł Kołodziej. II miejsce zajęli policjanci z KPP w Tomaszowie Lubelskim sierż. Mateusz Girzyński i st. post. Grzegorz Mruk. Na III miejscu uplasował się patrol z KPP w Krasnymstawie w składzie post. Sławomir Brożek i post. Przemysław Słotwiński. Policjanci, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca będą reprezentować KWP w Lublinie podczas zawodów finałowych w Szkole Policji w Słupsku.
Sierż. sztab. Andrzej Czubacki w Policji pracuje od 1998r. Jest żonaty, ma troje dzieci. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną. Kilkakrotnie startował już w turnieju Par Patrolowych. Dzisiaj po raz piąty odbierał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Dariusza Działo puchar i gratulacje dla zwycięzcy.
Jego kolega Paweł Kołodziej ma swoim koncie już cztery zwycięstwa. Podobnie jak kolega z drużyny do służby wstąpił w 1998 r. Jest, żonaty ma dwoje dzieci. Interesuje się wędkarstwem i sportem.