Zamość: Śmierć w płomieniach
Data publikacji 16.03.2008
Dziś nad ranem 41-letni mężczyzna zginął w pożarze domu...
41-letni mężczyzna zginął w pożarze, do którego doszło dzisiaj nad ranem w jednym z domów w miejscowości Nielisz w pow. zamojskim. Policjanci i strażacy ustalają okoliczności tego zdarzenia.
Pożar drewnianego domu wybuchł około godz. 6.00 nad ranem. Kiedy na miejscu pojawiły się służby ratownicze, zastały budynek cały w płomieniach. W środku znajdował się jego właściciel. Niestety, pożar był na tyle duży, że 41-latek zginął na miejscu. W domu, oprócz mężczyzny nie było więcej nikogo, policjanci ustalili, że 41-latek mieszkał sam. Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny.
Zamojscy policjanci i strażacy wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru. Niewykluczone, że prawdopodobną przyczyną mogło być zaprószenie ognia.