Patrol z puławskiej komendy zwycięzcą wojewódzkich eliminacji "Patrol Roku 2024"

Data publikacji 12.06.2024

Patrol z puławskiej jednostki wygrał wojewódzkie eliminacje Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2024”. W rywalizacji wzięło udział 21 par patrolowych z komend miejskich i powiatowych naszego garnizonu. Laureaci I i II miejsca (patrol z łukowskiej komendy) będą reprezentować Policję Lubelską podczas XXVIII finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.

komendant przemawia do policjantów

Wczorajsze zawody Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2024” na etapie wojewódzkim rozegrane zostały na terenie obiektów szkoleniowych KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów. Policjanci musieli zmierzyć się w konkurencjach takich jak: test wiedzy, strzelanie, bieg pościgowy oraz techniki obezwładniania osób.

Po południu poznaliśmy zwycięzców turnieju.

zwycięski patrol z Puław z pucharem

I miejsce zajął patrol z Komendy Powiatowej Policji w Puławach – st. post. Kamil Sabatura i post. Robert Bielec.

II miejsce zajął patrol z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie - st. post. Dominik Osial oraz post. Damian Sulej.

Na III miejscu uplasował się patrol z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie – st. post. Jakub Piotrowicz oraz st. post. Kamil Jaśkiewicz.

laureaci I, II i III miejsca z komendantem

Puchary i dyplomy wręczył zwycięzcom Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Robert Michna.

komendant wręcza puchar zwycięzcom
Laureaci I i II miejsca będą reprezentować lubelski garnizon Policji podczas XXVIII finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!