Aktualności

Ugodził nożem znajomego. Już usłyszał zarzut

Data publikacji 31.05.2024

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał zatrzymany przez lubelskich policjantów 23-latek. Kilka dni temu w trakcie kłótni, do jakiej doszło w rejonie dworca ugodził nożem swojego znajomego. Na szczęście rany jakich doznał 52-latek okazały się powierzchowne. Sprawcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek po godz. 17.00 na ul. Pocztowej. Ze zgłoszenia otrzymanego z WCPR wynikało, że mężczyzna został zraniony nożem, a napastnik zbiegł w kierunku dworca PKP. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Okazało się, że  52-letni mężczyzna w trakcie spotkania ze znajomymi  podczas kłótni z jednym z nich, został ugodzony nożem. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy.

Na miejscu interweniowali policjanci z Oddziału Prewencji Policji, III komisariatu w Lublinie oraz kryminalni z KMP w Lublinie. Zaraz po zdarzeniu mundurowi w rejonie dworca zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 23-39 lat którzy  mogli mieć związek ze zdarzeniem. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Jak ustalili policjanci, to 23  latek zranił nożem 52-latka. Rany okazały się powierzchowne. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

komisarz Anna Kamola

Powrót na górę strony