Aktualności

Kolejne uderzenie kryminalnych w narkobiznes

Data publikacji 03.05.2024

Lubelscy kryminalni zatrzymali 24-latka, który w wynajmowanej piwnicy posiadał znaczne ilości narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 6 kg środków odurzających m.in. marihuana, amfetamina, mefedron, kokaina i grzybki halucynogenne oraz ponad 1700 tabletek ekstazy. Mieszkaniec Lublina został wczoraj tymczasowo aresztowany.

Policjanciwyprowadzają zatrzymanego mężczyznę z prokuratury

Do realizacji doszło we wtorek późnym wieczorem w Lublinie. Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 24-latka z Lublina. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna w wynajmowanej piwnicy może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Zabezpieczone narkotyki

Podczas przeszukania kryminalni ujawnili łącznie prawie 6 kg narkotyków oraz ponad 1700 tabletek ekstazy. Zabezpieczyli m.in. marihuanę, amfetaminę, mefedron, kokainę i grzybki halucynogenne. Ponadto wspólnie z kryminalnymi z VI komisariatu w Lublinie przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze w kwocie 13 100 zł. 24-latek w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. Notowany był m.in. za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Zabezpieczone pieniądze

24-latek został wczoraj doprowadzony przez kryminalnych z "szóstki"do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zabezpieczone narkotyki

Sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Zabezpieczone narkotyki

podkomisarz Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony