Aktualności

Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany przez „łowców głów”

Data publikacji 01.05.2024

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali 28-latka z powiatu radzyńskiego, który poszukiwany był listem gończym. Łącznie do odbycia ma karę 3,5 roku pozbawienia wolności. 28-latek poszukiwany był za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Został zatrzymany w Warszawie.

policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 28-latka.

Pod koniec ubiegłego tygodnia zatrzymali mieszkańca powiatu radzyńskiego w Warszawie. 28-latek ukrywał się w stolicy od marca.

Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Pod koniec października 2022 roku zabezpieczono przy nim blisko 3 kg środków odurzających. Został za to skazany na 3,5 roku pozbawienia wolności.

28-latek trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom  z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

podkomisarz Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony