Aktualności

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 28.04.2024

Do zdarzenia doszło w powiecie świdnickim, w miejscowości Brzeziczki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27 letni kierujący motocyklem marki Honda, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka kierującą Oplem. Na szczęście obrażenia jakie odniósł motocyklista, nie zagrażają jego życiu. Apelujemy o dostosowywanie prędkości do własnych umiejętności!

Około godz. 9:30 dyżurny świdnickiej jednostki otrzymał informację, że w miejscowości Brzeziczki doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27 kierujący motocyklem na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącą z naprzecika kierującą Oplem.

W wyniku zderzenia motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu pracują policjanci. Droga jest przejezdna. Jeszcze raz apelujemy o rozważną, bezpieczną jazdę, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także dostosowywanie prędkości do własnych umiejętności!

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

Powrót na górę strony