Aktualności

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Data publikacji 28.04.2024

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21 letni kierujący motocyklem marki Kawasaki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą z naprzeciwka Toyotą. Wszystko miało miejsce w miejscowości Rudnik, w gminie Wólka. Kierujący motocyklem z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo udzielonej reanimacji zmarł. Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15 w miejscowości Rudnik w gminie Wólka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się, a następnie uderzył w jadącą z naprzeciwką Toyotę, którą kierował 54 letni mieszkaniec gminy Wólka. 

21 letni motocyklista z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo udzielonej reanimacji zmarł. 

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

 

  • rozbity pojazd koloru srebrnego, dookoła leżą części samochodu i motocykla
  • rozbity motocykl leży na trawiastym podłożu
  • zdjęcie pokazuje miejsce zdarzenia, łuk jezdni. W tle rozbity pojazd
Powrót na górę strony