Aktualności

Odebrała prawo jazdy i spowodowała wypadek

Data publikacji 27.04.2024

18 latka z gminy Krzywda wczoraj odebrała upragnione prawo jazdy, a już wkrótce może je stracić. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierując Fiatem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu doprowadzając do dachowania pojazdu. Młoda kierująca oraz troje pasażerów doznali obrażeń ciała. Wszyscy trafili do szpitala. Urazy jakich doznali, nie zagrażają ich życiu. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do własnych umiejętności!

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20 w miejscowości Wesołówka, w powiecie łukowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18 letnia kierująca Fiatem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu, a następnie doprowadziła do dachowania pojazdu. Okazało się, że tego samego dnia odebrała upragnione prawo jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Wraz z kierującą podróżowało trzech pasażerów w wieku 18 lat. Wszyscy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Wszyscy mogą mówić o dużym szczęściu, ponieważ ich obrażenia nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, a przede wszystkim co było przyczyną utraty kontroli nad pojazdem. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do własnych umiejętności!

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

  • uszkodzony pojazd leży na boku
  • policjanci pracują na miejscu zdarzenia, obok leży pojazd
  • porozbijany pojazd leży na jezdni bokiem
Powrót na górę strony