Aktualności

Informacja dla kandydatów do służby w Policji

Data publikacji 25.03.2024

Od 25 marca 2024 roku istnieje możliwość składania dokumentów o przyjęcie do służby w Policji, w każdej komendzie miejskiej i powiatowej naszego województwa. Dokumenty można składać u pracownika kadr w poniedziałek od godziny 8.00 do 19.00, w pozostałe dni robocze od godz. 8.00 do 14.00. W Lublinie takie dokumenty można złożyć w Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji przy ul. Narutowicza 73. Jednostka ta pozostaje właściwą do prowadzenia rekrutacji.

Służba w policji to praca trudna ale dająca dużo satysfakcji. Daje możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego. To również perspektywa stabilnego zatrudnienia. Służbę można pełnić w różnych pionach i na wielu różnych stanowiskach. Jeżeli zastanawiasz się jaką drogę rozwoju zawodowego wybrać, wstąp w szeregi naszej formacji!

Od 25 marca 2024 roku istnieje możliwość składania dokumentów o przyjęcie do służby w Policji, w każdej komendzie miejskiej i powiatowej naszego województwa.

Dokumenty można składać u pracownika kadr od poniedziałku do piątku:

w poniedziałek od godziny 8.00 do 19.00

w pozostałe dni robocze od godz. 8.00 do 14.00

W Lublinie takie dokumenty można złożyć w Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji przy ul. Narutowicza 73. Jednostka ta pozostaje właściwą do prowadzenia rekrutacji.

Powrót na górę strony