Aktualności

Wypadek śmiertelny na S-12 w pow. puławskim. Poszukujemy świadków wypadku! (Aktualizacja)

W poniedziałek (4 marca br). ok godz. 18.40 na drodze S12 z Puław do Radomia, na wysokości Janowa doszło do zderzenia trzech samochodów, ciężarowego Dafa i dwóch samochodów osobowych - Forda oraz Volkswagena. W konsekwencji wypadku w szpitalu zmarł 66-letni kierowca Forda. Zwracamy się do kierowców, którzy wczoraj około godziny 18.20-19.00 przejeżdżali wskazaną trasą, widzieli moment zderzenia lub mają kamery samochodowe o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Puławach, ul. Wojska Polskiego 6, tel. (47) 812 32 10 lub 812 32 90.

Informacja o wypadku wpłynęła do puławskiego dyżurnego wczoraj, 4 marca o godz. 18.41. Ze zgłoszenia wynikało, że na drodze S12 z Puław do Radomia, na wysokości Janowa doszło do zderzenia się kilku pojazdów, w tym samochodu ciężarowego. 
 
Policjanci skierowani na miejsce wypadku ustalili, że zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Do szpitala trafili kierowcy oraz pasażerowie z samochodów osobowych, łącznie cztery osoby. 
 
Z relacji świadkowi zdarzenia wynika, że kierujący ciężarowym Dafem jechał od strony Radomia, natomiast Ford i Volkswagen od strony Puław. Po zderzeniu się, pojazdy wypadły z drogi i zatrzymały się w rowie. Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny, zabezpieczone zostały ślady kryminalistyczne.
 
W nocy do dyżurnego dotarła wiadomość ze szpitala, że kierowca Forda, 66-letni mieszkaniec powiatu radomskiego zmarł. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. 
 
Pozostałe osoby doznały ogólnych potłuczeń ciała. Kierująca Volkswagenem 21-letnia mieszkanka powiatu radomskiego była trzeźwa, 49-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego kierujący Dafem również był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 
 
Apelujemy do kierowców, którzy wczoraj około godziny 18.20-19.00 przejeżdżali trasą S12 Puławy-Radom, widzieli moment zdarzenia lub mają kamery samochodowe o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Puławach, ul. Wojska Polskiego 6, tel. (47) 812 32 10 lub 812 32 90.

komisarz Ewa Rejn-Kozak
 
 
 
 
 
Powrót na górę strony