Aktualności

Lubelscy kryminalni zatrzymali 33-latka poszukiwanego ENĄ i czerwoną notą Interpolu

Data publikacji 28.02.2024

Poszukiwacze z KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany 33-letni obywatel Rumunii ukrywa się na terenie Lublina. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na parkingu jednego z marketów budowlanych. Poszukiwany był ENĄ i czerwoną notą Interpolu za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Łącznie do odbycia ma karę prawie 9 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany 33-letni obywatel Rumunii ukrywa się na terenie Lublina. Mężczyzna poszukiwany był od ponad roku ENĄ (Europejski Nakaz Poszukiwania) i czerwoną notą Interpolu.

Działania lubelskich poszukiwaczy doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania. Obywatel Rumunii został zatrzymany na terenie parkingu jednego z marketów budowlanych w Lublinie. W chwili zatrzymania był bardzo agresywny stawiając czynny opór. Był też bardzo zaskoczony, tym że został namierzony przez policjantów.

33-latek poszukiwany był za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu dokonane w Rumunii. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie prawie 9 lat.

podkomisarz Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony