Aktualności

Śmiertelny wypadek w powiecie łęczyńskim

Data publikacji 09.02.2024

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni kierujący Oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się z 32 letnią kierującą Renault. Zdarzenie miało miejsce na DW813 w miejscowości Witaniów. Kierujący pojazdem marki Opel, podróżował z dwoma pasażerami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka z Opla zmarła w szpitalu.

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj, po godzinie 6 rano, na drodze wojewódzkiej w miejscowości Witaniów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni mieszkaniec Lublina, kierując Oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie bokiem pojazdu uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Renault, którym kierowała 32 letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego.

Kierujący pojazdem marki Opel, podróżował z dwoma pasażerami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka z Opla zmarła w szpitalu. 

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. 

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

  • uszkodzony pojazd marki Opel, stoi na zaśnieżonym poboczu, bez dachu
  • pojazd marki Renault oraz Opel. W tle radiowóz oraz straż pożarna
  • miejsce zdarzenia, rozbity samochód
Powrót na górę strony